Cseh gólok a mieink oldalán is

2019-08-10 08:32:00

Az idei Torax Kupa harmadik játéknapján a debreceni legénység a házigazdák csapatával találkozott. A cseh 2. ligás együttes ezen a tornán eddig nem játszott éppen bombaformában; az első meccsen alulmaradtak a Jastrzebie-vel szemben, míg tegnap csak egy találattal múlták felül a 3. ligás sumperk-i alakulatot.

Már az első percek után nyilvánvalóvá vált, hogy a vendéglátók ezúttal semmit sem bíznak a véletlenre, a 9. percben már két góllal vezettek, a mieink pedig egy kissé belealudtak a találkozóba. A 2. játékrészben tovább nyomott a cseh együttes, az egyetemisták 3-1 után pörögtek fel igazán. A 3. harmadot is a házigazdák nyerték, akik úgy tűnt, megtalálták a formájukat. Viszont számunkra öröm, hogy gólvágó csatárunk, Jakub Izacky ismét kitett magáért; a negyedik találatát is megszerezte a kupaküzdelmek során!

HC RT Torax Poruba – DEAC 5-2 (2-0, 1-1, 2-1)
Gólszerzőink: Izacky és Novotny